Działka rekreacyjna 10000 m.kw (1 ha) nad jeziorem Dadaj

lokalizacja: Działka nad jeziorem Dadaj
powierzchnia: 10000 m2
cena: 450 000

Jest to typowa działka rekreacyjna położona w bliskim sąsiedztwie jeziora Dadaj (bez linii brzegowej), złożona z kilku mniejszych działek rekreacyjnych. W zależności od preferencji kupującego możemy wyodrębnić teren o wielkości 1 ha lub większy i zaproponować kupującemu. Teren taki może stanowić doskonałe miejsce na gospodarstwo agroturystyczne lub po prostu na większe siedlisko. Istnieje możliwość odpisania notarialnie udziału w dostępie do jeziora (tzw. publiczna plaża).

Media są nieopodal w drodze, w zależności od tego którą część naszego terenu będzie chciał wyodrębnić kupujący odległość od mediów może się różnić. Ponieważ jest to ogłoszenie nie dotyczące konkretnej działki tylko typowej działki nad Dadajem podana cena jest ceną szacunkową i może się różnić (średnio jest to jednak 45 zł/m.kw.).


O jeziorze Dadaj.


Jezioro Dadaj jest jednym z największych i najpiękniejszych jezior w tej okolicy. Jego powierzchnia to ponad 800 ha a głębokość dochodzi do 40 metrów. Dno jeziora jest piaszczyste, linia brzegowa od zachodniej strony jest często zalesiona a na samym jeziorze znajduje się 15 wysp i wysepek z których największa - Ostrów liczy ponad 10 ha. Jezioro jest połączone z jeziorem Węgój. Dadaj należy do jezior doskonale zarybionych - głównie występuje tu płoć, sielawa, okoń, szczupak. Jezioro to jest żeglowne a także jest częścią szlaku kajakowego Dadaj - Pisa - Wadąg.

Przeczytaj więcej o jeziorze Dadaj.

Jezioro DadajJezioro DadajJezioro Dadajpowrót