Działka rekreacyjna nr 623 o pow. 1440 m.kw w pobliżu jeziora Dadaj

lokalizacja: Kojtryny nad jeziorem Dadaj (okolice Biskupca)
powierzchnia: 1440 m2
cena: 64 800

Jest to działka rekreacyjna położona ok 100 m. od jeziora Dadaj w miejscowości Kojtryny. Działka położona na wzgórzu, z działki rozciąga się widok na jezioro Dadaj, w bliskiej odległości jest także rzeka Dadaj, która to rzeka wpada do jeziora. Doskonałe miejsce na siedlisko lub działalność agroturystyczną.

Działka jest działką rekreacyjną, można na niej zbudować dom jednorodzinny lub domek letniskowy. Media są w pobliskiej drodze, w Kojtrynach. W chwili obecnej trwają prace nad budową trasy szybkiego ruchu łączącej Olsztyn z Biskupcem. Z trasy jest bezpośredni zjazd, którym można dojechać do naszych działek. W planach inwestycyjnych miasta jest również kanalizacja wokół jeziora Dadaj, która obejmie również tą działkę.

O jeziorze Dadaj

Jezioro Dadaj jest jednym z największych i najpiękniejszych jezior w tej okolicy. Jego powierzchnia to ponad 1000 ha a głębokość dochodzi do 40 metrów. Dno jeziora jest piaszczyste, linia brzegowa od zachodniej strony jest często zalesiona a na samym jeziorze znajduje się 15 wysp i wysepek z których największa - Ostrów liczy ponad 10 ha. Jezioro jest połączone z jeziorem Węgój. Dadaj należy do jezior doskonale zarybionych - głównie występuje tu płoć, sielawa, okoń, szczupak. Jezioro to jest żeglowne a także jest częścią szlaku kajakowego Dadaj - Pisa - Wadąg.

Przeczytaj więcej o jeziorze Dadaj.powrót