Działka rekreacyjna nr 615 o pow. 1250 m.kw. położona na wzniesieniu, z widokiem na jezioro Dadaj

lokalizacja: Kojtryny nad jeziorem Dadaj
powierzchnia: 1250 m2
cena: 56 250

Działka rekreacyjna, z możliwością zabudowy całorocznej. Nieruchomość położona jest bezpośrednio nad jeziorem Dadaj, w miejscowości Kojtryny (okolice Biskupca). Działka leży na niewielkim wzgórzu, z działki rozciąga się widok na jezioro Dadaj, w bliskiej odległości jest także rzeka Dadaj, która to rzeka wpada do jeziora.

Doskonałe miejsce na siedlisko lub działalność agroturystyczną. Działka jest działką o przeznaczeniu rekreacyjnym, można na niej pobudowac domek jednorodzinny bądź letniskowy. Media są w pobliskiej drodze, w Kojtrynach. W chwili obecnej trwają prace nad budową trasy szybkiego ruchu łączącej Olsztyn z Biskupcem. Z trasy jest bezpośredni zjazd, którym można dojechać do naszych działek. W planach jest również kanalizacja wokół jeziora Dadaj, która obejmie nasz teren, na którym znajduje się również ta działka.

O jeziorze Dadaj

Jezioro Dadaj jest jednym z największych i najpiękniejszych jezior w tej okolicy. Jego powierzchnia to ponad 1000 ha a głębokość dochodzi do 40 metrów. Dno jeziora jest piaszczyste, linia brzegowa od zachodniej strony jest często zalesiona a na samym jeziorze znajduje się 15 wysp i wysepek z których największa - Ostrów liczy ponad 10 ha. Jezioro jest połączone z jeziorem Węgój. Dadaj należy do jezior doskonale zarybionych - głównie występuje tu płoć, sielawa, okoń, szczupak. Jezioro to jest żeglowne a także jest częścią szlaku kajakowego Dadaj - Pisa - Wadąg.

Przeczytaj więcej o jeziorze Dadaj.powrót